Wpisy użytkownika kryminalistyka.fr.pl z dnia 9 lutego 2010

Liczba wpisów: 3

kryminalistyka.fr.pl
 
Co można zrobić w pociągu stojącym gdzieś w polu i czekającym na zmiłowanie? A sweterek można zrobić. O taki mi wyszedł:
sweterek.jpg

sweterek1.jpg

\No mistrzem drutów to nie będę, ale da się założyć.
  • awatar Superkotek & Minions: Sweterek fajny. Ale, ale... to chyba nie w czasie jednego postoju? >:D
  • awatar kryminalistyka.fr.pl: No nie, to nie był jeden postój - kończyłam w domu w weekend, lecząc się z totalnego bólu gardła w łóżeczku.
  • awatar temporary onion: wygląda przytulnie; )
Pokaż wszystkie (3) ›
 

kryminalistyka.fr.pl
 
Superkotek - dzięki za linka.
Oryginalny cały tekst znajduje się tutaj: timesonline.typepad.com

"Observer" donosi, że William Smellie - Szkocki lekarz znany jako jeden z ojców medycyny położniczej i wynalazcy "pigułki na menopauzę", swoje praktyczne badania nad zwłokami kobiet w ciąży mógł prawdopodobnie prowadzić nad kobietami, które były zamordowane na zlecenie.
Don Shelton, w piśmie "Journal of the Royal Society of Medicine" (JRSM), twierdzi, że niemożliwe jest aby Smellie i jego koledzy z XVIII wieku - w tym medyk, William Hunter (później lekarz królowej Charlotte), mogli znaleźć wystarczająco dużo kobiet do swoich badań, zmarłych w sposób naturalny podczas ciąży. Chociaż śmiertelność okołoporodowa była wysoka, to jednak stosunkowo rzadkie dla kobiet w ciąży było umrzeć przed porodem lub zostać zamordowaną. Okradanie grobów samo w sobie nie dostarczyło by więc wystarczającej liczby zwłok.
Shelton stwierdza, że wybitny duet wynajął zabójców do mordowania kobiet, tak jak Burke i Hare zabijali ludzi dla lekarzy z Edynburgu.
smellie.jpg
William Smellie
Pokaż wszystkie (2) ›