Wpisy użytkownika kryminalistyka.fr.pl z dnia 20 czerwca 2011

Liczba wpisów: 4

kryminalistyka.fr.pl
 
Urodzony w Moskwie w 1983 roku. Sam mówi, że jest zainspirowany kulturą mody i pracami surrealistów.
oleg-dou11.jpg

dou02.jpg

295383756_60f93e9051.jpg
 

kryminalistyka.fr.pl
 
Wszystkie cytaty zamieszczone w tekście pochodzą z artykułu pana Henryka Kanigowskiego: Tytuł artykułu: "WYKRYCIE SPRAWCY ZABÓJSTW NA TLE SEKSUALNYM. TAKTYKA I TECHNIKA WYKRYCIA SPRAWCY DWÓCH ZABÓJSTW U TLE SEKSUALNYM"

Idąc na spotkanie 11 czerwca 1965 roku, Zofia Ługowska zapewne nie przypuszczała, że jest to jej ostatni wieczór w życiu. Ta 25-letnia prostytutka, matka niepełnosprawnego dziecka, spotkała swego klienta na dworcu kolejowym w Bydgoszczy.

“...Dnia 13 czerwca 1965 r. o godz. 7.30 Komenda Miasta MO w Bydgoszczy została powiadomiona o tym, że w miejscu znajdującym się około 200 m na wschód od końca ulicy Smukalskiej w Bydgoszczy, a 130 m w głąb lasu  znaleziono częściowo obnażone zwłoki kobiety...”srachub_glowa.gif
Rys. - "Twarz ofiary" - źródło: Problemy Kryminalistyki 1966 nr 61-62

Powłoki zewnętrzne ciała zwłaszcza wzgórek łonowy i pachwiny, były przysypane wilgotnymi gałązkami sosny, W odległości 40 cm od prawego kolana leżał pantofel z prawej nogi. W odległości 35 cm od prawej dłoni denatki leżał drugi pantofel z lewej nogi. Tuż przy pantoflu na ziemi znajdowały się na gałązce drzewa dwa nieduże kawałki różowej halki. W odległości 13 cm od prawej dłoni leżały dalsze kawałki halki, a na ramieniu prawym - dwa ramiączka od stanika i halki. Takie same resztki odzieży z ramiączkami znajdowały się na lewym ramieniu denatki..."

Obok Zofii znaleziono także ślady wskazujące na odbyta tu libację. Funkcjonariusze przeczesali teren w promieniu 500 m. od ciała. Znaleziono wówczas scyzoryk z rdzawobrunatnymi plamami przypominającymi krew.

“...W odległości około 60 cm od głowy denatki gałązki sosny były przygniecione do ziemi i zabrudzone krwią. W miejscu tym igliwie i poszycie lasu na przestrzeni 40 x 40 cm nasiąkły płynną krwią na głębokość 5 cm. Pod zwłokami ziemia była sucha, mimo że w ciągu ostatnich godzin przed znalezieniem zwłok padał deszcz. Zwłoki, jak również inne przedmioty, które leżały wokół nich były wilgotne. Wokół zwłok na przestrzeni 120 x 170 cm podłoże było wzruszone, powierzchnia zaś jak gdyby silnie zdeptana czubkami lub obcasami butów...”Ciało Ługowskiej poddano sekcji zwłok. Lekarz ją prowadzący stwierdził m. innymi:

   *       liczne otarcia i rany cięte szyi o cechach przyżyciowych,
   *       głęboką i rozległą ranę ciętą szyi (aż do kręgosłupa),
   *       pośmiertne rany i nacięcia na klatce piersiowej, a w tym
   *       przecięcie powłok brzusznych z odsłonięciem jelit.

Te właśnie obrażenia przemawiały za wersją, iż chodzi tu o zabójstwo na tle seksualnym. Lekarz stwierdził ponadto szarawą treść oraz drobne cząstki roślinne w pochwie. Za przyczynę śmierci uznano skrwawienie wywołane przecięciem naczyń szyjnych. Czas zgonu ustalono na godziny wieczorne 11 czerwca. Potwierdził to fakt, ze w nocy z 11-tego na 12-tego czerwca padało, a podłoże pod ciałem było suche.

srachub_scyzoryk.gif
Rys. - "Scyzoryk znaleziony na miejscu zdarzenia" - źródło: Problemy Kryminalistyki 1966 nr 61-62

CDN...
 

kryminalistyka.fr.pl
 
Zaczęło się tak: kryminalistyka.fr.pl.pinger.pl/(…)przechodze-do-czy…

- Zuzka, Zuzka no chodź, dobrze będzie, nie czaj się... zuzi zuzi zuś...
czaisie.gif

- No Zuzka, fryzurę ci zrobię, żeby się ludziska nie śmiały, no chodź!
czai2.gif

- Zuzka, bo cię tu zaraz siłą przyciągnę!
bije.gif

- No dobra, dobra, co tak nerwowo!
Zuzka jak będziesz grzeczna dam ci się pobawić Fryderykiem ;)
dajfrycka'.gif

- No stań grzecznie, będziemy ubierać ;)
stoi.gif

- No widzisz, jak chcesz to potrafisz;)
.
.
.
.
Frycek, a ty nie histeryzuj proszę! No bądź mężczyzną! Że czego ci nie dorobiłam? No wiesz...
frycek.gif

p.s. Z Zuzką sobie poradzę, ale jak napisać najbardziej opkowe opko? Co przeanalizuję blog Kury to wychodzi mi że:
1. musi być pseudo-przystojniak
2. musi być wielka miłość
3. nie musi być sensu ;(
Ta... tylko ze nie rady napisać opka o Cezarym Pazurze, no bo przecież normalnemu aktorowi czegoś takiego nie zrobię ;( Choć opko o zombi goniących Boromira mogło by być ciekawe ;) Jakieś sugestie?