Wpisy użytkownika kryminalistyka.fr.pl z dnia 12 maja 2012

Liczba wpisów: 1

kryminalistyka.fr.pl
 
Dostałam maila dziś. A że jestem z natury podejrzliwa, to zastanawiam się gdzie jest haczyk. Dostaliście coś takiego kiedyś?


"...Dear unknown lady named I tu faktycznie moje imię

I was surfing on the net, when I came accross your portrait by chance. Well, I know I am going to tell you something that perhaps will sound stupid, but anyway. Indeed, it has been amazing how much your face reminded me of a woman I have loved in the past. It is almost nothing, and first I wanted to keep this emotion for myself... but finaly I decided to share it with you, and in a way to thank you [on this beautiful sunny evening here in Montpellier] for this sweet memory you woke up in me.

Take care of you...

Best regards from a frenchman named  Jean-Marc..."

Sprawdziłam oczywiscie nazwisko i stronę która jest w stopce. Może to forma reklamy strony (facet jest fotografem, był w Polsce i faktycznie mieszka w Monpellier) ?
  • awatar Sasha Jaroslawow: Ciekawe, nie wiem co o tym myśleć :P
  • awatar Araniella: Ściema. :) Parę razy dostałam tego typu maile. Najczęściej od czarnoskórych mężczyzn. Wynajdywali mnie na myspace, kiedy jeszcze ten portal był popularny. Mogłam zostać nawet królową afrykańskiej wioski, ale nie przyjęłam oświadczyn. :P Inny oferował za moją rękę 50 wielbłądów. Ale też się nie zgodziłam, gdyż minimalna liczba wielbłądów, jaka jest mnie skłonna przekonać do przyjęcia oświadczyn, wynosi 60 wielbłądów... :P
  • awatar jamnick: Ta, dostałam. Inna treść, ale też ściemę.
Pokaż wszystkie (9) ›