• Wpisów: 1868
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 09:31
  • Licznik odwiedzin: 210 921 / 3372 dni
 
kryminalistyka.fr.pl
 
kryminalistyka.fr.pl: UWAGA KONKURS!
cblogo.gif


pruszynki.gif


Do wygrania książki "Stephen King na wielkim ekranie".

Konkurs z CBS Action i wydawnictwem Prószyński i S-ka!

Kwiecień na kanale CBS Action upłynie pod znakiem spotkań ze Stephenem Kingiem. Od 13 do 21 kwietnia w soboty i niedziele o godzinie 19.00 emitowany będzie miniserial "Bastion" na motywach powieści Kinga. Fabuła "Bastionu" opowiada o prawdziwie apokaliptycznych czasach. Niemal cała populacja Ameryki zostaje unicestwiona z powodu nieudanego tajnego eksperymentu biologicznego, przeprowadzonego przez rząd. Śmiertelny wirus, który wydostał się prosto do atmosfery sprawia, że nieliczni, którzy ocaleli, muszą walczyć o dalsze losy rasy ludzkiej.
Z okazji emisji tego trzymającego w napięciu miniserialu mamy dla Was proste pytanie konkursowe:

“Co jeszcze, oprócz biologicznych eksperymentów, mogłoby według Ciebie spowodować zagładę ludzkości? Uzasadnij krótko odpowiedź.”Do Autorów pięciu najciekawszych wypowiedzi powędrują książki "Stephen King na wielkim ekranie" ufundowane przez Wydawnictwo Prószyński i S-ka.
Konkurs trwa od 9 do 16 kwietnia. Powodzenia!
Opis nagród i Wydawnictwa:

Prószyński i S-ka:
Prószyński i S-ka działa od 1990 roku. Wydaje literaturę polską i światową, zarówno klasykę, jak i prozę współczesną, literaturę faktu i biografie, kulinaria, książki popularnonaukowe oraz dla dzieci i młodzieży. W 1997 roku wydawnictwo książkowe Prószyński i S-ka trafia do pierwszej dziesiątki największych wydawnictw w Polsce. Rok później na rynek trafia "Biblioteka Antyczna", prezentująca m.in. dzieła Homera, Hezjoda, Arystofanesa, Plauta, Cezara i Witruwiusza. W kwietniu 1999 roku ukazuje się tysięczna książka sygnowana nazwą wydawnictwa.
okladka.jpg


“Stephen King na wielkim ekranie”


Po raz pierwszy zebrano w jednym tomie pięć słynnych opowiadań Stephena Kinga, których ekranizacje zdobyły uznanie krytyków i milionów widzów na całym świecie. Są to również ulubione filmy samego autora. Przed każdym z tekstów czytelnik znajdzie krótki, fascynujący komentarz pisarza, osobisty i pełen informacji spoza planu filmowego.

szczegóły tutaj: www.kryminalistyka.fr.pl

index01_01.gif

Nie możesz dodać komentarza.