• Wpisów: 1868
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 09:31
  • Licznik odwiedzin: 200 558 / 3158 dni
 
kryminalistyka.fr.pl
 
              Szanowni  Państwo,

Uprzejmie zapraszam na seminarium Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego podczas którego zostaną zaprezentowane wyniki badań przeprowadzonych w trakcie realizacji wspólnego projektu rozwojowego UW i PTK, kierowanego przez prof. dr hab. Tadeusza Tomaszewskiego. Wykład pt. „Badania wieku względnego zapisów wykonanych różnymi technikami na podłożu papierowym”, po wprowadzeniu przez prof. dr hab. Tadeusza Tomaszewskiego, zostanie wygłoszony przez dr Mieczysława Goca, mgr inż. Urszulę Konarowską (Biuro Badań Kryminalistycznych ABW), inż. Marka Mirona i mgr Kacpra Grodeckiego ( Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego). Problematyka badania wieku dokumentów, w tym kolejności nanoszonych zapisów, ma duże znacznie dla nauki i praktyki kryminalistycznej (badania fałszerstw, podpisów in blanco itp.).

Wykład  odbędzie się w dniu 30 kwietnia 2013 r. (wtorek) o godz. 11:00 w siedzibie Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego  w  Warszawie ul. Zgoda 11 lok. 300.

Mam nadzieję, że przedstawiona  tematyka spotka się z Państwa zainteresowaniem i będzie pomocna w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Do udziału  w spotkaniu zapraszamy   osoby zainteresowane tą problematyką, po wcześniejszym zgłoszeniu, ze względu na
ograniczenia lokalowe.  Uczestnicy seminarium otrzymają certyfikat uczestnictwa.
Udział w spotkaniu jest nieodpłatny.
                                                                     Z poważaniem

                                                                      Dr Mieczysław Goc
                                                                      Wiceprezes Polskiego Towarzystwa
                        Kryminalistycznego

Nie możesz dodać komentarza.